Hotel Zerrenpach Látky ***
Hotel Zerrenpach Látky ***
www.zerrenpach.sk
+421 (45) 5 320 176
Látky Prašivá 4
Ak chcete hodnotiť a recenzovať musíte sa prihlásiť

Celkové hodnotenie

Hodnotilo 10 používateľov

Recenzie

avatar
“Skutočne výnimočné. Prostredie super ,bazén super a ochotný personal.”
boris 08.11.2016
avatar
“raňajky výborné, jednoduché ale chutné, "slovenské", praženička ako lusk, ochota personálu, komunikovali, dali vedieť že bude svadba v danú noc, ale nebol to problém, ešte po 20-tej nám uvarili večeru.”
Branislav 08.11.2016
avatar
“ V hoteli sme oslávili 10. výročie sobáša. Boli sme ubytovaní v apartmáne, ktorému nič nechýbalo. Využili sme aróma masáž, ktorá bola výborná, wellness bazén. Prežili sme príjemné chvíle aj vďaka milému a ústretovému personálu. Tešíme sa niekedy nabudúce, ale už aj s deťmi, ktoré sa majú kde vyšantiť (trampolína, hojdačky - viac druhov...). ”
Denisa K 16.10.2015
avatar
“ Horský hotel, vynikajúci pre rodiny s deťmi, milí, ochotní, ústretoví zamestnanci, hlavne na recepcii, aj v reštaurácii, izba bola pripravená už od 11. 00 hod, čistá, TV, Wifi, čo ocenili najviac deti, cena primeraná, lyžiarske stredisko - neprepchaté lyžiarmi, vôbec sa nečakalo, super detský vlek, pre najmenšie detičky zdarma-dcéra sa tam naučila lyžovať, svah hneď pri hoteli, do hotela sme mohli ísť aj v lyžiarkach, nikomu to nevadilo, proste všetko super, na budúci rok ideme znova. ”
Adrian L 16.10.2015
avatar
“ V Hoteli Royal Látky - Prašivá sme strávili peknú jarnú lyžovačku, hotel aj izby čisté, strava chutná, personál maximálne ústretový, snažia sa hosťom vyhovieť po každej stránke. Výhodou je lyžiarsky svah hneď pri hoteli, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi. ”
Mirka S 16.10.2015
avatar
“Ďakujeme za krásny víkend prežitý na Hoteli Royal Látky. Bolo nám super, boli sme so všetkým nadmieru spokojní, veľmi milý personál, obsluha, chutné jedlo. Veľmi pekne ďakujeme za fantastický pobyt. Krásne a rázovité prostredie. Určite sa na Hotel Royal vrátime. ”
Renata D 16.10.2015
avatar
“Bol to náš veľkonočný pobyt (sme dôchodcovia). Najskôr nás očarila príroda, potom hotel. Všade bolo čistučko, teplo, príjemný personál, veľká a priestranná izba. Služby boli super (strava výborná, pestrá a vkusne servírovaná). Takto si predstavujem rekreáciu. ”
Lucia T 16.10.2015
avatar
“Celkovo hotel hodnotime kladne, aj ked na 4* to nie je. Personal velmi prijemny. Ranajky slabota, vecere mensie porcie. Moznost obedov z obedoveho menu. Lyz. svah hned pri hoteli. Moznosti turistiky dobre. Hotel ma saunu, bazen, moznost masazi. Moznost posedenie v bare. ”
Rastislav H 16.10.2015
avatar
“Vybrali sme si veľkonočný pobyt. Hotel splnil naše očakávania. Je mimo ruchu mesta, v krásnej čistej prírode. Zaparkovať sa dá hneď pri budove. Personál je príjemný a priateľský, ubytovaní sme boli hneď. Priestory hotela sú čisté a pomerne útulné. Snáď len nábytok by si žiadal postupnú obmenu. Jedlo bolo chutné. Vyžili sme sa športovo (prechádzky, bežky, stolný tenis) a zrelaxovali sme v bazéne s bublinkami aj v saune. Vrele doporučujeme. ”
Peter M 16.10.2015
avatar
“Hotel je vhodný pre dovolenku v horách, ak nechcete byť rušení civilizáciou. Je tu tiché prostredie, krásna príroda. Zariadenie je veľmi pekné, personál bol veľmi ochotný a ústretový, akékoľvek pripomienky hneď riešili. Hotel je vybavený bazénom, k dispozícii je aj väčšia trávnatá plocha na hranie pre deti s hojdačkami a trampolínou, posedenie v bare vo vnútri i vonku. ”
Anna M 16.10.2015