Chata Kriváň
Chata Kriváň
0911 678 343
www.chatakrivan.sk
Kriváň
obľúbené miesto

Krásne prostredie Podpolania bude pre Vás, Vašu rodinku a Vašich priateľov dokonalým miestom pre oddych aj zábavu. Príjemné prostredie je ako stvorené na celodenné leňošenie pri bazéne spojené s pochutnávaním si na grilovanom mäsku alebo kotlíkovom guláši. Pre nadšencov športovanie je k dispozícii veľké trávnaté ihrisko, ktoré sa dá využiť na futbal, volejbal, bedminton či len také bláznivé šantenie pre vaše ratolesti. Pre menšie detičky u nás nájdete detské ihrisko s húpačkami a šmýkalkou. V prípade nepriaznivého počasia je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť, kde si môžeté zahrať stolný tenis, šípky a rôzne spoločenské hry. Na pozemku sa nachádzajú dve petaquové ihriská, takže budete mať možnosť vyskúšať túto zaujímavú francúzsku hru.

Pre milovníkov prírody okolie ponúka veľa možností na turistické vychádzky či cykloturistiku, hubárčeniealebo zber lesných plodov.
Približne 1km od chaty sa nachádza ranč, ktorého majitelia sa zaoberajú chovom plemenných koní, ustajnovaním koní a poriadaním víkendových kurzov horsemanshipu.

Pretože chata je celoročne užívateľná môžete si i v zimných mesiacoch užiť skvelú sánkovačku na okolitých kopčekoch a príjemnú lyžovačku v niekoľkých lyžiarskych strediskách v blízkom okolí.

Naša chata je kompletne zrekonštruovaná. Skladá sa z dvoch samostatných apartmánov. Prvý- väčší má tri spálne (2x3+1, 1x2, +2 lôžka v kuchyni), jednu kúpelňu s dvomi umývadlami a sprchovým kútom, dva krát WC. Kompletne zariadenú kuchyňu s vybavením. Druhý-menší má jednu spálňu(4+1), kompletne zariadenú kuchyňu, kúpelňu so sprchovým kútom, WC. V prípade nepriaznivého počasia máte k dispozícii veľkú herňu pre deti, krásnu terasu s posedením, gril, ohnisko, letný bazén, hojdačky, futabalové ihrisko

Chata Kriváň obsahuje galériu