Anything from ...
Nenechajte bicykel smutný doma
Nenechajte bicykel smutný doma
Ak je vašimi druhými nohami bicykel, nemusíte ho smutne nechávať doma, keď vaša polovička zavelí, že sa ide na Podpoľanie. Práve naopak, kde inde by ste ho využili, ak nie tu?

Roky ľudia pracovali na tom, aby sa cyklotrasy dostali aj do tejto oblasti a aby ponúkli skutočnú cyklistickú pohodičku. Miestami sa spotíte, veď žiaden lesný chodník nie je rovný, no pohľad na panorámu zelene pri niektorom z prístreškov, kde si doplníte energiu, stojí za to!

Pri plánovaní cyklotrasy pokojne využite náš portál. Vyberte si trasu, ktorá sa vám páči (ak si neviete vybrať, inšpirujte sa zaujímavými bodmi v okolí, ktoré vám pri každej cyklomape ukážeme) a vydajte sa spoznávať Podpoľanie na dvoch kolesách. Urobte si z toho výlet podľa vlastných predstáv. Cestu si upravte, zjednodušte, popridávajte nové body a najmä si oddýchnite. Chcete zastať? Vyberte si z množstva možností podnikov, kde sa najete nielen našich slovenských halušiek, ale aj podpolianskych pochúťok. O tom, kde ísť, aby vás žalúdok vynášal do nebies, sa tiež dozviete z našich článkov.


Takže vezmite rodinu alebo si nejakú tú turistiku dajte ako relax od všetkého a všetkých. Navštívte oblasť Slovenska, kde je stále pokoj, ale zároveň vždy máte čo robiť a kam ísť. Navštívte Podpoľanie. Vytvorte si výletný bedeker, inšpirujte sa našou stránkou a navštívte len to, čo sa vám páči. Ponúkame vám úžasnú slobodu v prostredí prírody, ktorá sa vám za každú návštevu odplatí tak, že na to nikdy nezabudnete.

Foto: www.treking.cz