Paci Pac - Pesničková Encyklopédia
Paci Pac - Pesničková Encyklopédia
18.03.2018

15:00 - 17:00

Veľká sála KC A. Sládkoviča v Detve

18.3.2018, nedeľa o 15.oo hod.

Vstupné: 7€

Prepredaj vstupeniek v pokladni KC A.Sládkoviča v Detve, denne PO-PI od 14.oo do 18.oo hod

Medzi najmenšími patria k najobľúbenejším interprétom. Ich pesničky sú známe nielen z koncertov či internetu, ale najmä z obývačiek, kde si ich maminky a tatinovia spolu so svojími detičkami spievajú, zabávajú sa, a zároveň sa aj vzdelávajú.

Známa dvojica PACI – Adriana Pešinová a PAC – Mário Praženec sa vydávajú na pokračovanie svojho zatiaľ najdlhšieho turné po celom Slovensku, pod názvom “Pesničková Encyklopédia” . K 25-tim mestám navštívených na jeseň, pribudne ďalších 10, kde sa sa predstavia so svojou zatiaľ najlepšou showkou pre najmenších, s novými kulisami, pesničkami a kostýmami. Na jarnom turné, ktoré sa viaže k poslednému DVD + CD “Pesničková Encyklopédia”, odznejú všetky hity, ktoré detičky od dvojice Paci Pac poznajú. Čiže detičky s môžu tešiť ako si zadupú na hit ‘Slon’ alebo zaskáču na nemenej obľúbenú skladbu ‘Opica’.

Dokonca pre všetkých najmenších kamarátov Paci Pac čaká v najbližších dňoch prekvapenie, v podobe úplne nového videoklipu a množstva súťaží s ich obľúbenými pesničkami. Vyberte sa s nami na pesničkové dobrodružtvo a prídite sa zabaviť na našom jesennom turné, ktoré začína už v marci.

Či si malý, či veľký, si vítaný!

Viac informácií nájdete:

fcb fanpage: www.facebook.com/pacipac.sk

instagram: www.instagram.com/pacipac.sk

web: www. pacipac.sk

predpredaj vstupeniek:

https://www.ticketportal.sk/Event/Paci_Pac_Pesnickova_Encyklopedia_Turne_2018

Klip ‘Slon’:

https://www.youtube.com/watch?v=zh_Wb48Tgso